Tespol Sp. z o.o. – oscyloskopy cyfrowe Tektronix i Fluke

Tespol Sp. z o.o. – oscyloskopy cyfrowe Tektronix i Fluke
Specjalizacja
O nas

Aparatura kontrolno-pomiarowa jest częścią oferty tylko nielicznych firm. Na rynku polskim liderem niewątpliwie jest Tespol. Firma ta istnieje już od wielu lat i cieszy się bardzo dobrą reputacją. Jej specjalnością jest zarówno aparatura kontrolno-pomiarowa, jak i systemy radiokomunikacyjne.

Oscyloskopy cyfrowe Tektronix z oferty firmy Tespol fot.1

Tespol inwestuje tylko w produkty od uznanych i zaufanych producentów. Wśród oferowanych nowości są oscyloskopy cyfrowe, produkowane przez firmę Tektronix. Oprócz tego Tespol to polski dystrybutor marek takich jak Sonel, LitePoint, Keithley i Magna-Power.

Oscyloskopy cyfrowe Tektronix z oferty firmy Tespol fot.2

Wszystkim swoim klientom firma oferuje konsultację ze specjalistą. Pomaga to ustalić potrzeby danego klienta i znaleźć te produkty, które najlepiej spełniają jego oczekiwania. Tespol stawia duży nacisk na satysfakcję klientów i pragnie, aby przyjemnie wspominali współpracę z firmą. Od lat utrzymuje ceny za swoje usługi na bardzo rozsądnym poziomie. Jeżeli zatem ktoś szuka profesjonalnej aparatury pomiarowej to na pewno powinien trafić do polskiej firmy Tespol.

Tespol Sp. z o.o.

Można dzwonić
717836360
Gdzie ich znaleźć
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
Nip
8992410135
Regon
930513685
  • Tespol Sp. z o.o. – oscyloskopy cyfrowe Tektronix i Fluke
  • Tespol Sp. z o.o. – oscyloskopy cyfrowe Tektronix i Fluke