Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Pod szyldem: Stokado Sp. z o.o.
Specjalizacja:
O nas:

Brakuje Ci miejsca do przechowywania rzeczy? Wyjeżdżasz na dłuższy czas i nie masz gdzie przechować ważnych dla ciebie przedmiotów? A może po prostu chciałbyś przezimować gdzieś rower lub skuter? Usługa Self Storage oferowana przez Stokado powstała z myślą o Tobie!

Na czym polega Self Storage?

Magazyny samoobsługowe oferują przestrzeń do przechowywania na wynajem zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Powierzchnię poszczególnych boksów można z łatwością dostosować do potrzeb klienta. Najmniejsze z komórek wewnętrznych mają 1m2, zaś największe aż 25m2. Z kolei magazyny zewnętrzne, pod które można podjechać bezpośrednio samochodem, posiadają powierzchnię między 3m2 a 30m2. Obiekty te są monitorowane, a nad ich bezpieczeństwem czuwa ochrona. Składowane przedmioty podlegają również ubezpieczeniu. Klienci mają 24-godzinny dostęp do wynajmowanych komórek, zaś okres wynajmu może wynosić od tygodnia, aż nawet do kilku lat. W ofercie można znaleźć również akcesoria do pakowania i przechowywania, które pomogą odpowiednio zaaranżować wynajmowaną przestrzeń i dostosować ją do potrzeb klienta. Firma Stokado świadczy usługi Self Storage na terenie czterech polskich miast, tj. Wrocławia, Legnicy, Poznania i Bydgoszczy.

Dla kogo jest Self Storage?

To usługa stworzona z myślą o tych, którzy nie posiadają własnej przestrzeni do przechowywania, takiej jak garaż, piwnica lub komórka lokatorska. Niestety, nie zawsze udaje się znaleźć w mieszkaniu przestrzeń, w której możemy trzymać rower, sprzęt narciarski czy inne wielkogabarytowe przedmioty. Zwłaszcza, jeśli wynajmujemy niewielką kawalerkę. Magazyny do wynajęcia prowadzone przez Stokado to również świetne rozwiązanie dla osób, które wyjeżdżają służbowo za granicę na dłuższy okres czasu i potrzebują przestrzeni do przechowania swoich rzeczy na czas nieobecności. Usługi te są także rozwiązaniem dla niewielkich przedsiębiorców lub właścicieli prywatnych sklepów, którzy potrzebują przestrzeni magazynowej na potrzeby swojej działalności.

Można dzwonić: 666030777
Gdzie ich znaleźć: ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
Nip: 8992745172
Regon: 022172988