Reklamowe24

Reklamowe24
Pod szyldem: Reklamowe24
Specjalizacja:
O nas:

Reklamowe24 Katowice to popularny polski producent gadżetów reklamowych, działający na terenie całej Polski. Obszarem działania są m.in. Katowice, dzięki czemu zainteresowani klienci mogą zamawiać dla siebie optymalne gadżety reklamowe.

Są one wykorzystywane w szeroko pojętych kampaniach reklamowych, poprawiają wizerunek wielu firm oraz przyciągają uwagę odbiorców. Gadżety podzielone są na przeróżne kategorie, mogą to być plecaki, czapki, nakładki na pasy, stroje, szaliki oraz kosze.

Proponowane gadżety to doskonałej jakości instrumenty reklamowe przydające się zarówno klientom indywidualnym, firmom, jak i bardzo poważnym instytucjom. Odpowiednia reklama we własnej firmie pomaga zwiększyć zyski oraz nawiązać współpracę z intratnymi kontrahentami.

W związku z tym warto zainwestować w profesjonalnie przygotowane gadżety. Wszystkie produkty dostępne są w dobrych cenach, nie mają wad konstrukcyjnych i idealnie spełniają swoje funkcje reklamowe. Przyciągają uwagę zarówno u osób dorosłych, jak i wśród młodszych odbiorców.

Można dzwonić: 426305515
Gdzie ich znaleźć: ul. Zgierska 249a 91-495 Łódź
Nip: 7262552678
Regon: 100285554