Oprogramowanie dla firm leasingowych – Europejskie Centrum Remarketingu

Oprogramowanie dla firm leasingowych – Europejskie Centrum Remarketingu
Specjalizacja
O nas

Europejskie Centrum Remarketingu ECR to lider w sprzedaży sprzętu poleasingowego oraz pojazdów poflotowych. Firma pojawiła się na rynku w 2009 roku i od tego czasu świadczy usługi najwyższej jakości. W tym okresie firma sprzedała tysiące samochodów. Klienci cenią sobie fachową wiedzę i profesjonalizm ECR. Kadra managerska z wieloletnim doświadczeniem to specjaliści z zakresu IT.

Dzięki umiejętnościom zespołu ECR stworzyło innowacyjny i bezpieczny system sprzedaży aukcyjnej online. Działalność firmy opiera się na transparentności, innowacjach, marketingu oraz relacjach. Europejskie Centrum Remarketingu ECR jest pionierem z zakresu organizacji sprzedaży. Stale prowadzona jest analiza sytuacji rynkowej, tak aby jak najlepiej dostosować politykę firmy do zmieniających się warunków na rynku.

ECR ceni sobie relacje, także działa w oparciu o standardy CSR. Dynamiczny zespół specjalistów to gwarancja dynamicznego funkcjonowania całej firmy. Europejskie Centrum Remarketingu ECR w ciągu 12 lat współpracowało z 12 prawdziwymi potentatami instytucjonalnymi.

Europejskie Centrum Remarketingu

Można dzwonić
801009409
Gdzie ich znaleźć
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Nip
8942976550
Regon
021014968
  • Oprogramowanie dla firm leasingowych – Europejskie Centrum Remarketingu