Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia rodzin Wrocław

Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia rodzin Wrocław
Specjalizacja
O nas

Psycholodzy i psychoterapeuci z Kliniki Zdrowego Umysłu specjalizują się w leczeniu agresji i depresji. Na wizytę zapisać się można, gdy ma się nerwicę, zaburzenia nastrojów oraz odżywiania, żałobę po bliskiej osobę. Pomagają ludziom wrócić do normalnego życia po przeżyciu traumy itd. W ofercie mają psychoterapie par, psychoterapię rodzin, poznawczo-behawioralną. Specjaliści leczą także dysfunkcje seksualne u kobiet i mężczyzn.

Pomagają nie tylko chorym, ale także ich rodzinom. Udzielają porad, jak należy postępować, gdy w domu ma się osobę z depresją oraz informują, co należy robić żeby samemu na tę chorobę nie zachorować. Z usług korzystać mogą osoby dorosłe oraz dzieci. Dla młodszych są konsultacje z psychologiem dziecięcym.

Do specjalisty należy się zgłosić, gdy dziecko i nastolatek nie mają motywacji do działania, nie chcą się bawić, nic ich nie cieszy, reagują na sytuacje agresywnie, nie mają apetytu przez dłuższy czas. W Klinice Zdrowego Umysłu przyjmuje dietetyk. Można również wybrać wizytę domową.

Klinika Zdrowego Umysłu

Można dzwonić
530545002
Gdzie ich znaleźć
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
Nip
8971708697
Regon
021409951