Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg Wrocław
Specjalizacja
O nas

Radca Prawny Anna Stangenberg zaprasza do skorzystania ze swojej oferty, jeżeli zależy Wam na profesjonalnej pomocy prawnej. Warto wcześniej umówić się na spotkanie, dzięki czemu radca prawny znajdzie odpowiednią dużą ilość czasu, aby móc wnikliwie zapoznać się ze sprawą.

Specjalizacją kancelarii jest świadczenie usług transgranicznych w obszarze prawa gospodarczego, prawa spółek. Do tego radca prawny jest w stanie pomóc, jeżeli chodzi o prawo procesowe, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo nieruchomości. Oferowana pomoc wykonywana jest w języku polskim, jak również niemieckim.

Klienci mogą liczyć na jednorazową pomoc prawną oraz na stałą współpracę, która będzie objawiać się m.in. możliwością reprezentowania przed sądem, itd. Radca Prawny Anna Stangenberg oferuje swoją pomoc nie tylko podmiotom gospodarczym, ale również klientom indywidualnym. Wszystkie osoby mogą być pewne, że otrzymają możliwość współpracy z osobą o odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu na sali sądowej.

Można dzwonić
519419646
Gdzie ich znaleźć
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
Nip
8522531717
Regon
367772089