Firma Sprzątająca ABC-Service – sprzatanie firm w gminie Kobierzyce

Firma Sprzątająca ABC-Service – sprzatanie firm w gminie Kobierzyce
Pod szyldem: Firma Sprzątająca ABC-Service – sprzatanie firm w gminie Kobierzyce
Specjalizacja:
O nas:

Firma Sprzątająca ABC-service to firma, która jak sama nazwa wskazuje- specjalizuje się obsługą klienta indywidualnego i wielkich przedsiębiorstw, w wielu dziedzinach. Pomagamy w utrzymaniu porządku i czystości na powierzchniach użytkowych, jak klatki schodowe, alejki, parkingi. Posprzątamy na co dzień Twoje biuro, a także uporamy się z niemiłym sprzątaniem po remoncie. Posiadamy sprzęt pomocny w zimowym odśnieżaniu dróg oraz posypywaniu ich piaskiem i solą.

Potrzebujesz pozbyć się gruzu, przedmiotów o dużym gabarycie, przewieźć meble w trakcie przeprowadzki? Nasz dział transportu chętnie wykona dla Ciebie taką usługę. Dla większych przedsiębiorców i osiedli mieszkalnych, podejmiemy się pielęgnacji zieleni, od koszenia i usuwania chwastów, po projekty i nasadzenia nowych roślin.

Nasza firma sprzątająca zajmuje się też ochroną osób i mienia, zatrudniając ludzi o odpowiednich licencjach i przeszkoleniu. Z nami poczujesz się bezpiecznie! Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale działamy też w 17 innych dużych miastach jak Łódź, Katowice czy Opole. Sprawdź czy nasze usługi są również dostępne u Ciebie.

Można dzwonić: 713544354
Gdzie ich znaleźć: ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Nip: 8980025555
Regon: 930522767