Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Drukarnia Etykiet Arti-Bau
Pod szyldem: Drukarnia Etykiet Arti-Bau
Specjalizacja:
O nas:

Drukarnia Arti Bau zajmuje się produkcją trwałych i bardzo estetycznych etykiet samoprzylepnych z nadrukami. Wykorzystuje się je w rozmaitych branżach, są dostosowane do indywidualnych wymagań klientów. Produkcja etykiet przebiega terminowo, zgodnie z uzyskanym od klienta projektu, tak aby etykieta cechowała się idealnymi parametrami.

Etykiety mogą być wykonane na podłożu papierowym, na folii polipropylenowej czy też na folii polietylenowej. Wszystko zależne jest od potrzeb zamawiających. Pracownicy drukarni dysponują nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu etykiety tworzone są w różnych wersjach, np. jednowarstwowej lub wielowarstwowej. Takie produkty znajdują zastosowanie m.in. na jogurtach, tak aby można było umieścić na nich wszystkie niezbędne informacje, m.in. o składzie.

Etykiety można zamawiać w nakładach okazjonalnych czy też odpowiadających bieżącym potrzebom klientów. Mogą być też spersonalizowane. Drukarnia zajmuje się także drukowaniem dodatkowych informacji na etykietach, które posiadają już nadruki.

Można dzwonić: 717822678
Gdzie ich znaleźć: ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
Nip: 8971746284
Regon: 020841468
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau