Drukarnia Digital Center

Drukarnia Digital Center
Pod szyldem: Drukarnia Digital Center
Specjalizacja:
O nas:

Wysokiej jakości materiały informacyjne i promocyjne odgrywają ogromną rolę w odbiorze każdego przedsiębiorstwa. Stanowią jego wizytówkę i są w stanie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów na tyle skutecznie, że decydują się oni na nawiązanie współpracy z firmą. Digital Center oferuje profesjonalne usługi z zakresu wykonywania cyfrowych wydruków wielkoformatowych.

Zespół zatrudnionych specjalistów z branży plastycznej, graficznej i informatycznej do każdego klienta i zamówienia podchodzi w sposób indywidualny, co pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Wykonywane wydruki obejmują projekty dostarczone przez klientów, jak i te zaprojektowane przez pracowników Digital Center.

Są to takie prace, jak: tablice reklamowe, grafiki samochodowe, reklamy świetlne, bannery, fototapety, a także folie z nadrukiem a także kasetony podświetlane. Firma wykonuje zarówno kasetony podświetlane z dibondu, jak i kasetony podświetlane na profilach aluminiowych. Wszystkie wykonywane przy zastosowaniu materiałów wysokiej klasy i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Digital Center to wyjątkowe projekty dostępne w atrakcyjnej cenie i krótkim czasie realizacji.

Można dzwonić: 713400180
Gdzie ich znaleźć: ul. Rybnicka 64 52-016 Wrocław
Nip: 8992492529
Regon: 932968540