Dobry psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Dobry psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
Specjalizacja
O nas

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica to niezwykłe miejsce stworzone przez dwie siostry: Agnieszkę Nowak oraz Agatę Pacię. Ośrodek powstał z miłości do ludzi i pasji pomagania - to właśnie tutaj każdy człowiek może otrzymać fachową pomoc psychologiczną która pomoże wyjść z każdego kryzysu. Pomoc psychologiczna to nie jedyna pomoc, którą można tu otrzymać - pacjenci mogą zostać objęci leczeniem psychiatrycznym a także uzyskać pomoc logopedyczną.

dobry psycholog wrocław - gabinet

Dobry psycholog Wrocław - gabinet w poradni Proterapeutica fot.1

Specjaliści pracują podejściu psychodynamicznym nieustannie służąc pomocą swoim pacjentom. Co więcej pracownicy Proterapeutica nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach, co przekłada się na lepsze metody leczenia i szybszy powrót do zdrowia pacjentów.

dobry psycholog wrocław - gabinet

Dobry psycholog Wrocław - gabinet w poradni Proterapeutica fot.2

Pomoc psychologiczna świadczona jest również drogą internetową przez Skype - taka metoda leczenia również przynosi fantastyczne efekty. Fachowcy z Proterapeutica potrafią pomóc pacjentom w każdych warunkach. Jeżeli czujesz, że już sam nie dajesz rady to przyjdź do Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Proterapeutica, gdzie bez oceniania uzyskasz niezbędną pomoc.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Można dzwonić
663875291
Gdzie ich znaleźć
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Nip
8961399071
Regon
362700702
  • Dobry psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
  • Dobry psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica