BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław

BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław
Specjalizacja
O nas

Wrocławska firma Bipal, to firma, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi oraz zajmuje się realizacją projektów z zakresu szeroko pojętej automatyki przemysłowej. Naszym podstawowym obszarem działalności jest Wrocław oraz Górny Śląsk i województwa ościenne, ale też zajmujemy się realizacją projektów z całego świata.

Naszą specjalizacją jest wykonywanie wszelakich projektów, a także programowanie i uruchamianie zarówno nowych, jak i starszych maszyn przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne usługi z zakresu planowania, wykonywania projektów, doradztwa technicznego oraz usług serwisowych.

Nasza firma działa na rynku już od wielu lat i przez ten czas zdołaliśmy zrealizować gargantuiczną liczbę usług i projektów, co za tym idzie uzyskaliśmy uznanie naszych klientów, a także dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie i ogromną wiedzę z zakresu naszego obrębu działania. Jesteśmy wyznacznikiem pełnego profesjonalizmu i rzetelności oraz zawsze staramy się dotrzymać wcześniej ustalonych terminów.

Można dzwonić
603443378
Gdzie ich znaleźć
ul. Hubska 96-100 50-502 Wrocław
Nip
6112439402
Regon
021031197
  • BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław
  • BIPAL Automatyka Przemysłowa Wrocław