O nas

Nasza agencja reklamowa NWM (Nowe Media) powstała w odpowiedzi na zauważalne zainteresowanie profesjonalnymi działaniami reklamowymi. Nasz zespół składa się z osób, które są nie tylko rzetelne i kreatywne, ale także starają się być na bieżąco z trendami obowiązującymi w branży reklamowej. To dlatego, decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo spodziewać się miłej i kompetentnej obsługi, nieszablonowych rozwiązań oraz pełnego profesjonalizmu niezależnie od okoliczności. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na zaproponowanie Państwu rozwiązań, które z pewnością przyniosą spodziewany efekt.

Czym właściwie się zajmujemy? Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych stron internetowych. Rozległe doświadczenie w tej materii pozwoliło nam na wypracowanie własnych metod działania. Tworzenie stron WWW zaczynamy zawsze od omówienia z klientem treści i grafiki jego witryny. Stawiamy na rozwiązania, które znacznie ułatwiają późniejsze aktualizacje strony WWW. Ponieważ projektowane przez nas zespół strony internetowe opierają się zawsze na funkcjonalnym CMS, późniejsze edytowanie treści, dodawanie zdjęć, zarządzanie układem witryny itd. jest bardzo proste.

Również, jeśli interesuje Państwa szeroko pojęta identyfikacja wizualna firmy, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Nasza firma od dawna zajmuje się brandingiem. Mogą nam Państwo w pełni zaufać, że przygotujemy nie tylko logo, ale także kolorystykę Państwa firmy. Zaprojektujemy także materiały reklamowe utrzymane w kolorach firmowych, opatrzone logo w widocznym miejscu. Jeśli interesuje Państwa skuteczna identyfikacja wizualna firmy, zachęcamy do kontaktu. Branding to dziedzina, którą nasz team zajmuje się do dawna.

Nie tylko zajmujemy się projektowaniem materiałów, które są pomocne, gdy w grę wchodzi identyfikacja wizualna marki, ale także możemy podjąć się ich wydrukowania. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa papier firmowy, wizytówki czy foldery reklamowe, z przyjemnością przygotujemy kompletny projekt. Gwarantujemy estetyczny druk w konkurencyjnej cenie.