Druk

Nasza firma stara się oferować klientom profesjonalną obsługę w zakresie reklamy, zarówno internetowej, jak i tej bardziej tradycyjnej. Nowe Media (NWM) może zaproponować profesjonalne projekty graficzne materiałów reklamowych oraz ich druk. Wiemy, że estetyka materiałów reklamowych, czyli m.in. wizytówek, broszur reklamowych, plakatów, teczek ofertowych itd. ma ogromne znaczeni na to, w jaki sposób klienci postrzegają dana firmę.

Mogą Państwo w tym w względzie całkiem zaufać naszej firmie. Zlecając nam druk materiałów reklamowych, nasi klienci mogą oczekiwać szybkiego wykonania, wydruku we wszystkich najpopularniejszych formatach oraz dostarczenia zamówionych materiałów pod podanych adres. Oczywiście projekty graficzne, które drukujemy, zawsze omawiamy z klientem. Projekt kwalifikowany jest do druku dopiero po akceptacji ze strony klienta.

Mamy świadomość tego, jak ważna jest identyfikacja wizualna marki. Dlatego też projektujemy wizytówki, papier firmowy, kalendarze, plakaty, notesy, długopisy itd., które konsekwentnie utrzymane są w kolorystyce kojarzonej z daną firmą. Materiały do druku mogą być opatrzone logo firmy, jej skróconą ofertą itd.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę? Wykonany przez nad druk wyróżnia się swoją estetyką, głębią kolorów i trwałością. Zawsze bazujemy na sprawdzonych technologiach. Podejmiemy się z przyjemnością także nietypowych zleceń. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego też oferujemy profesjonalny druk materiałów reklamowych w naprawdę przystępnej cenie. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli Przedstawić Państwu szczegóły naszej oferty.